صفحه اصلی

 

 

آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون

 

رسام

(راد سیستم البرز مهر)

 

 نیرو ، فشار ، گشتاور ، سختی،  دور، زمان سنجی ، جرم ، ابعاد ، حجم ، شیمی ، دما و رطوبت

 

 

 

 

force - pressure - torque - hardness - impact

 mass - volume - chemical

 temprature

dimention

Calibration Lab.

 

 

شرکت راد سیستم البرز مهر در سال 1386 در استان البرز تاسیس گردیده و براساس مجوز صادره از سوی سازمان ملی استاندارد ایران  كاليبراسيون كليه دستگاه ها و وسايل اندازه گيري كميت هاي جرم و حجم و شیمی ، ابعاد ، دما ، فشار، نیرو و گشتاور و سختی سنجی و دستگاههای ضربه در  در این آزمايشگاه امكان پذير هستند.

عمليات كاليبراسيون آزمايشگاه از همان آغاز دقيقا براساس الزامات استاندارد ISO/IEC 17025: 2005 پیاده شده و انجام مي‌گيرد. محتواي گواهينامه‌هاي كالبراسيون صادر شده از طرف اين شركت مبين فراتر بودن محتواي عمليات كاليبراسيون بوده و موجب اعتبار دایمي این آزمايشگاه در میان متخصصان این موضوع شده است.

برای کلیه تجهیزاتی که توسط شرکت راد سیستم البرز مهر، کالیبره میشوند، پارامتر عدم قطعیت اندازه گیری بر اساس GUM:1995  محاسبه و در گواهینامه کالیبراسیون درج می شود در صورت لزوم، گزارشات کالیبراسیون با نمودار عملکرد دستگاه ارئه میگردد.

 

این آزمایشگاه ارائه خدمات کالیبراسیون به صنایع مختلف مانند: کارخانجات فولاد و لوله سازی ، کارخانجات سیمان نفت و گاز ، نیروگاه، ، خودروسازی و... را در رزومه کاری خود دارد.

 

-         این شرکت تنها آزمایشگاه دارای ظرفیت انجام کالیبراسیون کششی دستگاههای تست کشش ظرفیت بالا تا 250 تن و دستگاههای تست ضربه به دو روش مستقیم و غیر مستقیم در کشور می باشد ،

همین امر سبب همکاری این آزمایشگاه با شرکت هایی نظیر : فولاد مبارکه اصفهان ، ذوب آهن اصفهان ، گروه صنعتی سدید ، ماشین سازی اراک ، ماشین سازی تبریز و تعداد بسیاری از شرکت های صنایع فلزی سنگین نظیر صنایع فولاد و لوله سازی و ... گردیده است.

-         این آزمایشگاه اولین و تنها دارنده تایید صلاحیت جهت کالیبراسیون دستگاههای چکش اشمیت و رئومتر در کشور می باشد.

-         این آزمایشگاه توانایی کالیبراسیون پارامترهای مربوط به سرعت، جابجایی و اکستنسیومتر در مورد دستگاههای کشش با ارائه نمودارهای مربوط را دارا میباشد.

 

 

زمینه فعالیت

خدمات کالیبراسیون :

كاليبراسيون كليه دستگاه ها و وسايل اندازه گيري كميت هاي جرم و حجم شیمی ، ابعاد، دما و رطوبت، فشار، نیرو و گشتاور و سختی سنجی

اعزام تیم‌های کارشناسی به محل کارخانجات جهت اجرای عملیات کالیبراسیون

در سایر کمیت ها، این شرکت از خدمات پیمانکاران فرعی تأیید شده  استفاده می کتد.

 

خدمات آموزشی :

شرکت راد سیستم البرز مهر مفتخر است علاوه بر ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه آزمایشگاهی و اندازه شناسی ، تست ، تعمیر ، تنظیم و کالیبراسیون کلیه تجهیزات اندازه گیری و ابزار آلات دقیق و ارائه گواهینامه معتبر ، با همکاری اساتید مجرب و شناخته شده در زمینه مترولوژی ، دوره های آموزشی کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق را برگزار نماید. شرکت راد سیستم البرز مهر دوره‏ های آموزشی در زمینه اصـول اندازه‏ شـناسی، نگـهداری، طـرزکـار صـحیـح، تصدیق کردن (Verification) تجهیزات آزمایشگاهی و اعمال نتایج کـالیبراسیون در انـدازه‏ گـیری را برای مشـتریـان خود  برگزار می‏ کند.

 

فروش :

تجهیزات کنترل-ابزار‌دقیق به همراه گواهینامه کالیبراسیون

 

مشاوره :

شرکت راد سیستم البرز مهر خدمات مشاوره در امر اندازه‏ شناسی، کـالیبراسـیون، تصدیق کردن (Verification) و کنترل کیفی و  نحوه تجهیز آزمایشگاه و استقرار استاندارد ISO/IEC/17025 را به مشتریان خود ارائه می‏نماید